Przedszkole Językowe Mały Poliglota - Profil na Facebooku

Adres:
Al. Jana Pawła II 146
42-200 Częstochowa

Nr telefonu do przedszkola:

E-mail: przedszkolejezykcm@wp.pl
www.przedszkole-jezykowe.com

baner-200x52.jpg

Wszystkich: 532463

Spektakl „Boże Narodzenie ze Św. Franciszkiem”- Jaś Pociecha w przedszkolu - 31 stycznia 2019 r.

W dniu 31 stycznia 2019 roku przyjechał do naszego przedszkola – znany nam  – „Jaś Pociecha”, który zaprezentował widowisko artystyczno-ewangelizacyjne „Boże Narodzenie ze św. Franciszkiem”.

W przedsięwzięciu tym wzięły udział, zarówno  dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych (w dwu turach), jaki i licznie przybyli  rodzice, a także dziadkowie. Wszyscy słuchali z uwagą słów św. Franciszka, który zapoznał ich z ideą organizowania szopek bożonarodzeniowych, a później wzięli udział w tańcach ( nie tylko lednickich ), ale też do pięknej muzyki, bo mamy przecież czas karnawału…

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli, aby wspólnie z dziećmi przeżyć „Boże Narodzenie ze św. Franciszkiem”. Ponadto czekamy już na kolejny przyjazd do nas „Jasia Pociechy”.