Przedszkole Językowe Mały Poliglota - Profil na Facebooku

Adres:
Al. Jana Pawła II 146
42-200 Częstochowa

Nr telefonu do przedszkola:

E-mail: przedszkolejezykcm@wp.pl
www.przedszkole-jezykowe.com

baner-200x52.jpg

Sobota 25 maja 2019 r. - Dzień Rodziny - Przeprośna Górka Częstochowa

„Dziś Święto naszych Mamuś i Tatusiów, piękny to czas.

Niech więc zabrzmi radość pośród nas.

Niech nucą ptaszki pośród drzew,

Dla Ciebie Tato i moja Mamo!

Dla Was jest ten miłości żar.

I słodkich uczuć szczęścia dar,

To dla Was dziś kwitnie piękny róży kwiat,

Żyjcie nam długo, sto lat!”

W sobotę 25.05.2019 r. świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty  - Dzień Rodziny.

Spotkaliśmy się na Przeprośnej Górce. Rozpoczęliśmy Mszą św. w intencji rodzin naszego przedszkola, celebrowanej przez Ks. Bpa Antoniego Długosza. Po czym w następnej części naszego świętowania, inicjatywę przejęły dzieci. Każda z grup przedstawiła swój program – recytacje, śpiewy, tańce, plastyczne podarunki wykonane przez dzieci pod kierunkiem nauczycieli. Pod kierunkiem p. Darka zaprezentowały piękne układy taneczne, zapraszając do wspólnej zabawy rodziców. Nasz druh p. Przemek czuwał nad organizacją zabaw ruchowo – sprawnościowych, zabaw harcerskich i oczywiście nie mogło zabraknąć prawdziwego harcerskiego ogniska i pieczenia pysznych kiełbasek. Wielkim powodzeniem cieszyły się zabawy zwierzątkami „balonowymi” oraz malowanie „tatuaży” (przeznaczonymi do tego zmywalnymi farbkami ) zorganizowane przez mamusie Gabrysi B. i Oliwiera M. Całe spotkanie było pięknym wspólnym podziękowaniem za miłość i dobroć rodziców.