Przedszkole Językowe Mały Poliglota - Profil na Facebooku

Adres:
Al. Jana Pawła II 146
42-200 Częstochowa

Nr telefonu do przedszkola:

E-mail: przedszkolejezykcm@wp.pl
www.przedszkole-jezykowe.com

baner-200x52.jpg

Witamy!

Serdecznie Państwa witamy. Jesteśmy pierwszym w Częstochowie katolickim, niepublicznym przedszkolem językowym, które rozpoczęło swoją działalność w 2006 roku.

Naszym organem założycielskim i zarazem prowadzącym jest Zgromadzenie Sióstr Córek Maryi, które od 1835 roku zajmuje się wychowaniem, edukacją i przygotowaniem do życia w duchu katolickim dzieci i młodzieży.

Msza Św. na rozpoczęcie roku

Nowy rok szkolny 2012/2013 rozpoczynamy zapraszając Pana Jezusa do naszego życia i do naszego przedszkola.

Odwiedziny Księdza Biskupa Antoniego Długosza

Podczas wizytacji kanonicznej w naszej parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, 14 -go września br.  gościliśmy w naszym przedszkolu  - księdza  biskupa Antoniego i  księdza proboszcza Andrzeja.

Baśniowa Kapela - wrzesień 2012

Skończyły się wakacje, więc do przedszkola czas!

Stęskniliśmy się za koleżankami i kolegami, naszymi Paniami i Siostrami.

Jak co roku, witamy naszych najmłodszych – maluszków z grupy Krasnoludków i pomagamy stać się dzielnymi przedszkolakami.

Tym razem pomogli nam w tym nasi dobrzy znajomi - artyści z Baśniowej Kapeli: Pani Dorota i Pan Adam.

Koniec roku szkolnego 2011/2012

Wraz z Księdzem Łukaszem, który celebrował Maszę Świętą, modliliśmy się dziękując i wielbiąc Boga za piękny i szczęśliwy rok.

Pożegnanie 6-cio latków

21 czerwca żegnaliśmy naszych 6-cio latków: Alicję M., Klaudię R., Heidi D., Anię Z., Maję H., Polę S., Kacpra K., Kacpra W. ( i jego małą siostrzyczkę Alicję ) i Oskara P.

Ranczo Zrębice czerwiec 2012

Tak się złożyło, że rok szkolny 2011/2012 rozpoczęliśmy i zakończyliśmy na rancho w Zrębicach.

Fantastyczni ludzie i fantastyczne miejsce. Blisko Częstochowy, a jak pięknie !

Pogoda za każdym razem dopisała, program przygotowany dla dzieci przemyślany i dostosowany do potrzeb i wieku.

Dzieci przeżyły piękną przygodę; zaprzyjaźniły się z konikami, miały możliwość nie tylko je pogłaskać, ale i dosiąść.

Adycja Muzyczna

W czerwcu gościliśmy po raz ostatni w mijającym roku szkolnym artystów z Adycji Muzycznej.

Święto wszystkich Dzieci - pierwszy czerwca 2012 r.

Z okazji naszego święta wybraliśmy się do siedzimy WOM i Biblioteki Pedagogicznej.

Czuliśmy się bardzo dorośli siedząc w fotelach dużej auli - tylko nosy nam było widać !

Kolor czerwony. Dzień czerwonej truskawki.

Tym kolorem zamykamy nasz kolorowy rok!

Popatrzcie sami, ileż dojrzałych truskawek w naszym przedszkolu!

24 maj 2012 r. - Święto naszych Kochanych Mamuś i Tatusiów

Dziś w przedszkolu wielkie święto. Napracowaliśmy się bardzo, aby Wam kochani Rodzice zrobić wielką niespodziankę.

Zobaczcie, czyż nie mamy pięknych kreacji z .... materiałów wtórnych ?! np. makulatury, taśm magnetofonowych, "sreberka" itd....

Dzień różowego tulipana

Wiosna zawitała do naszego przedszkola i zrobiło się przepięknie i różowo, jak na prawdziwej kwiecistej łące.

Ciocia Gosia i jej muzycy w przedszkolu

17.05.2012. Ciocia Gosia i jej muzycy w przedszkolu.

Audycja muzyczna 11. maja

11. maja odbyła się kolejna audycja muzyczna

Dzień żółtej kaczuszki

20 kwietnia zamieniliśmy się wszyscy w małe żółciutkie kaczuszki :)

Uroczyste śniadanie wielkanocne w przedszkolu

Jest naszą tradycją, że w ostatnim dniu zajęć przed Świętami Wielkanocnymi przygotowujemy piękny wielkanocny stół, dzielimy się jajkiem, składamy sobie życzenia i zasiadamy do śniadania.

Dzień Zielonego Liścia

Z utęsknieniem czekamy na przyjście Pani Wiosny.

Ubraliśmy się na zielono, żeby przypomnieć jej, jak bardzo na nią czekamy !

Koncert - "Powitanie wiosny"

Pierwszy dzień wiosny czyli - 21 marca - uczciliśmy koncertem pt."Powitanie wiosny".

W przedszkolu powiało wiosną, słońcem, śpiewem i muzykowaniem.